Aktualności

Uroczystość 11 Listopada 2018

 

Dziś wraz z mieszkańcami i naszymi zaproszonymi gośćmi ze Środowiskowego Domu Samopomocy  uczciliśmy 100- letnią rocznice Odzyskania Niepodległości.W trakcie spotkania wspólnie zaśpiewaliśmy pieśni patriotyczne.Było to bardzo wzruszające spotkanie dla nas wszystkich..

Pamiętajmy o Tych, Którzy odeszli...

1 Listopada przypada Święto Wszystkich Świętych-dzień, w którym wybieramy się na groby naszych mieszkańców którzy odeszli, wspominamy ich i modlimy się za ich dusze....

Plażing

27 lipca w piękny, słoneczny, letni dzień udaliśmy się nad zalew do Siczek. Spędziliśmy przemiły czas plażując. Opalaliśmy się korzystając z kąpieli słonecznej oraz obserwując piękno przyrody.

Pielgrzymka do Wysokiego Koła

W piątek 20 lipca odbyliśmy pielgrzymkę do Wysokiego Koła. Znajduje się tam Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Świętego. Mieliśmy okazję być świadkami odsłonięcia obrazu Matki Bożej. Wspólnie modliliśmy się na różańcu oraz uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, którą celebrował nasz kapelan ks. Grzegorz Wójcik. Kolejnym punktem programu wycieczki był Kazimierz Dolny i rejs statkiem po Wiśle. Na zakończenie wycieczki udaliśmy się na rynek w Kazimierzu. Tam odpoczywaliśmy w jednej z kawiarni jedząc lody. Nie zabrakło również pamiątek oraz kogutów kazimierskich, które przywieźliśmy dla tych, którzy czekali na nas w Domu.