Aktualności

Dzień Kobiet ✿ ✿ ✿

DSC 09138 marca Kobiety naszego Domu obchodziły swoje święto. Z okazji Dnia Kobiet mężczyźni złożyli Paniom piękne życzenia. Wybrzmiały słowa wierszy o kobietach oraz podziękowanie za ich obecność w życiu codziennym. Nie zabrakło muzycznych wrażeń – piosenek w wykonaniu p. Mariana Karasia , p. S. Jakubiaka oraz p. R. Janeckiego. Jak co roku przepiękny występ artystyczny zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej ze Starych Zawad. Zarówno mieszkańcy naszego Domu jak i goście wręczyli wszystkim Kobietom kwiaty. Na zakończenie Nasze drogie mieszkanki oraz uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Kusaki 2019

6 marc20190305 102207a nasi Mieszkańcy włączyli się w obchody Kusaków, które są wpisane w lokalną tradycję. W kolorowych przebraniach ze śpiewem na ustach udaliśmy się w odwiedziny do instytucji na terenie gminy Jedlińsk oraz do naszych przyjaciół. Wszyscy przyjęli nas z wielką euforią i radością. Dziękujemy za te wspólnie spędzone, ostatnie chwile karnawału.

Zabawa karnawałowa 2019

DSC 0874Dnia 28 lutego odbyła się w naszym domu zabawa karnawałowa. Zaprzyjażnione placówki  również uczesniczyly w tej zabawie . Wszyscy razem świetnie się bawiliśmy .Temu wyjątkowemu spotkaniu uroku dodawała barwna dekoracja oraz żywiołowa, taneczna muzyka. Dziękujemy gościom za przybycie i wyjątkową zabawe!!

Prelekcja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym

W dniu 27 lutego funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Jedlińsku spotkali się z mieszkańcami naszego domu. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Policjanci zapoznali uczestników spotkania ze stanem bezpieczeństwa na drogach. Ponadto omówili zalety używania i stosowania elementów odblaskowych w ruchu drogowym. Mieszkańcy biorący udział w prelekcji z dużym zainteresowaniem wysłuchali wykładu na temat bezpieczeństwaDSC 0859